GLP LED voeding  LED voeding 150W 24VDC 6,25A CV – Compact FTPC150V24-C
LED voeding 150W 24VDC 6,25A CV – Compact FTPC150V24-C
GLP LED voeding
Op voorraad (9973)
1
Aantal
Toevoegen aan offerte
Productomschrijving
Deze voedingen voor LED verlichting leveren wij vanaf 12 watt tot 600 watt in 12 en 24 volt.
Wat kunt u van deze 24 volt 150 watt LED voeding verwachten?
– Geschikt voor binnentoepassingen en buitentoepassingen
– Uitstekende kwaliteit/prijs verhouding
– Constant voltage design, universele AC input Voltage range
– Ingebouwde piekspanning protectie
– Materiaal behuizing: kunststof / plastic
– Wattage: 150 Watt / IP protectie level: IP20
– Ingangsspanning: AC100-240V / ingangsfrequentie: 50 tot 60Hz
– Uitgangsspanning: DC24V / Nominale stroom: 6,25 ampere
– Protectie/Isolatie klasse: II
– Afmetingen: (L x W x H) =203 x 70 x 45 mm
– Gewicht: 1115 gram
– Certificeringen : CE, TUV, SELV, RoHs, MM, F, EN55015.
– Niet programmeerbaar!
– Niet Dimbaar!
– Houd voldoende ruimte bij het inbouwen om de koeling​ te waarborgen
– Garantie op deze LED voeding: 5 jaar
Voor deze LED voeding is de maximale belasting 140 watt.
LED voeding wegwerken.
Wij geven echter 5 jaar garantie op al onze LED voedingen.
CV LED voeding van GLP
De uitgangsspanning bedraagt 24V DC met een maximale stroom van 6,25 A. Deze 150 watt LED voeding een 24V DC uitgangsspanning heeft kunt u deze gebruiken voor het voeden van 24V DC LED strips en LED lampen.
Product informatie
Merk GLP LED voeding
Artikelcode LED voeding 150W 24VDC 6,25A CV – Compact FTPC150V24-C