GLP LED voeding  LED voeding 250W 12VDC 18A CV – FTPC250V12
LED voeding 250W 12VDC 18A CV – FTPC250V12
GLP LED voeding
LED voeding 250W 12VDC 18A CV – FTPC250V12. Krachtige LED voeding tot 250 watt vermogen. Geschikt voor alle LED controllers en LED strips op 12 volt.
Op voorraad (9979)
1
Aantal
Toevoegen aan offerte
Productomschrijving
Download hier de specsheet.
Deze voedingen voor LED verlichting leveren wij vanaf 12 watt tot 600 watt in 12 en 12 volt.
Wat kunt u van deze 12 volt 250 watt LED voeding verwachten?
– Geschikt voor binnentoepassingen en buitentoepassingen
– Uitstekende kwaliteit/prijs verhouding
– Constant voltage design, universele AC input Voltage range
– Ingebouwde piekspanning protectie
– Materiaal behuizing: kunststof / plastic
– Wattage: 200 Watt / IP protectie level: IP20
– Ingangsspanning: AC100-240V / ingangsfrequentie: 50 tot 60Hz
– Uitgangsspanning: DC24V / Nominale stroom: 10.4 ampere
– Protectie/Isolatie klasse: II
– Afmetingen: (L x W x H) = 215 x 77,5 x 35mm
– Gewicht: 1115 gram
– Certificeringen : CE, TUV, SELV, RoHs, MM, F, EN55015.
– Niet programmeerbaar!
– Niet Dimbaar!
– Houd voldoende ruimte bij het inbouwen om de koeling​ te waarborgen
– Garantie op deze LED voeding: 5 jaar
Voor deze LED voeding is de maximale belasting 240 watt.
LED voeding wegwerken.
Wij geven echter 5 jaar garantie op al onze LED voedingen.
CV LED voeding van GLP
De uitgangsspanning bedraagt 24V DC met een maximale stroom van 18 A. Deze 250 watt LED voeding een 24V DC uitgangsspanning heeft kunt u deze gebruiken voor het voeden van 24V DC LED strips en LED lampen.